MĚNÍME VAŠE SNY VE SKUTEČNOST

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vždy bylo naším motem, že "kvalita se pozná podle času stráveného nad projektem". Proto našim zákazníkům nabízíme vše od jednotlivých komponentů až po kompletní servis a poradenství.

SVĚT VŮNÍ

Základem našich esencí jsou francouzské ingredience pocházející z nejznámější oblasti Provance France.  Vyrábíme parfémy, auto parfémy, bytové vůně. V roce 2021 jsme rozšířili portfolio o Bio esenciální oleje v té nejvyšší kvalitě.

KOSMETIKA

Pleťová, tělová, vlasová kosmetika ryze české výroby s vysokým podílem přírodních aktivních látek jako je Kyselina hyaluronová, Kolagen, Aloe Vera. V roce 2021 jsme rozšírili portofolio o francouzské Bio květové vody a Bio rostlinné oleje.

OBALY

Splupracujeme s předními evropskými výrobci zaručující kvalitní funkčnost a provedení. Různé kombinace materiálu sklo, plast, kov, dřevo. Skleněné flakony, difuséry, plastové lahve, pumpičky, límce, víčka, pipety, dávkovače.

DEKORACE A TISK

Standardní nabídka potisku všech druhů obalů. Exkluzivní nabídka barvení a pískování skleněný flakonů. Neomezené možnosti dekorací krabiček jako je embossing, horká ražba, UV lak, metalický lak. Etikety samozřejmostí.

BALÍRNA

Certifikovaná manufaktura s více jak 10-letými zkušenostmi. Komplexní služba balení s důrazem na čistotu, kvalitu funkčnosti a provedení. Potřebujete-li zabalit vlastní zboží, jsme tu pro Vás, externí spolupráce je také vítaná.

LEGISLATIVA

Komplexní služba uvedení výrobku na trh ve formě zhodnocení bezpečnosti kosmetického přípravku a notifikace do systému CPNP. Zajišťujeme zátěžové testy mikrobiální stability či mikrobiální čistotu kosmetického přípravku.

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.